Slimette - Najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie

O mocy jagód Acai

Acai Berry w Polsce

Acai Berry to roślina dobrze poznana w Polsce i doceniana przez wiele osób dbających o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Wybierana przez wszystkich tych, którzy za jej pośrednictwem chcą zmniejszyć swoją wagę ciała oraz ukształtować szczupłą i zgrabną sylwetkę. Dzisiaj dostępna w kilku suplementach: jako składnik podstawowy oraz wspomagający działanie innych.

Acai Berry w Polsce – co można wybrać?

Acai Berry w Polsce jest już dostępne od kilku lat. Niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą wysokiej efektywności stosowania oraz z powodu bezpieczeństwa zażywania.

Najczęstszą dostępna formą są wygodne w połknięciu tabletki. Ze względu na występowanie owoców, które rosną w lasach deszczowych dalekiej Amazonii, nie są one dostępne w naturalnej postaci. Można je otrzymać ewentualnie w formie suszu lub też płynnej. Niezmiennie jednak ze względu na bezpieczeństwo i wygodę stosowania, najwyżej oceniane są tabletki.

Slimette – moc pięciu naturalnych składników odchudzających

Jeszcze jakiś czas temu Slimette to była nowość na rynku. Dzisiaj tabletki zawierające kilka cennych i uznanych składników zdobywają spore uznanie w środowisku dietetyków oraz osób odchudzających się. Ich pozytywne rekomendacje sprawiają, że coraz częściej zastępują swoich poprzedników. To zrozumiałe, ponieważ Slimette w prosty sposób podnosi efektywność stosowanej terapii odchudzającej i jako pierwszy suplement diety został stworzony w połączeniu aż pięciu skutecznych składników.

Jak działają tabletki Slimette?

Tabletki działają na dwa sposoby: przyspieszają metabolizm, dzięki temu organizm szybciej i efektywniej spala tłuszcz oraz z drugiej strony: dodają energii, i w ten sposób pozwalają ćwiczyć dłużej i jeszcze efektywniej spalać kalorie. Dzięki temu odchudzanie jest zdecydowanie prostsze i daje dużo lepsze rezultaty w krótszym czasie.

To teraz przyjrzyjmy się składowi. Na pierwszym miejscu są przeciwutleniacze występujące w Acai Berry, które skutecznie chronią przed stanami zapalnymi w organizmie. W ten sposób przeciwdziałają chorobom serca oraz chronią przed nowotworami. Poza Acai Berry, Slimette zawiera również inne cenne substancje: guaranę, która przyspiesza metabolizm i hamuje łaknienia, a przy tym dodane energii, zieloną herbatę, która ma szerokie właściwości zdrowotne, a przede wszystkim wykazuje pozytywne działanie na układ krążenie, obniżając poziom złego cholesterolu oraz skutecznie poprawiając trawienie. Na koniec: acetyl l-karnityna, która aktywizuje spalanie tłuszczu oraz wspomaga naprawdę komórek nerwowych.

W ten sposób Slemette skutecznie wspomaga kuracje odchudzające oraz pozytywnie wpływa na poprawę ogólnego stanu zdrowia. Jego innowacyjność polega na tym, że jako pierwszy łączy wszystkie wspomniane składniki w jednym, intensyfikując działanie odchudzające składowych dotychczas wykorzystywanych w suplementach diety oddzielnie.

Acai Berry Select

Acai Berry Select, przed ukazaniem się na rynku skutecznych tabletek Slimette, był niewątpliwym liderem wśród preparatów odchudzających, zawierających ciemnopurpurowy owoc. Dzisiaj popularnością dzieli się ze swoim następcą: suplementem diety Slimette.

Jednak to od Acai Berry Select wszystko się zaczęło. Brazylijski owoc w postaci tego suplementu diety zdobył szeroką popularność na rynku amerykańskim. W USA już od kilku lat prasa rozpisuje się o aktorach z Hollywood, którzy zdecydowali się zaufać ciemnopurpurowej słodyczy. Wielu z nich przy połączeniu stosowania suplementu z dietą oraz ćwiczeniami udało się uzyskać szczupłą i zgrabną sylwetkę. Kolejne osiągnięcia znanych i cenionych pozwalały jeszcze bardziej spopularyzować stosowanie jagody oraz z czasem potraktować owoc jako „gość szczególny” w trakcie programów cieszących się sporą oglądalnością, na przykład u Oprah'y Winfrey. Dr Perricone na łamach prasy również wypowiedział się w pozytywny sposób, określając Acai Berry jako „superpożywienie”. Odtąd sława owocu tylko rosła.

Nic dziwnego, że suplement Acai Berry Select rozchwytywany był jak przysłowiowe świeże bułeczki, gdy zwykli użytkownicy zauważyli po jego stosowaniu utratę wagi, większą energię, poprawę jakości snu, lepsze trawienie oraz pozytywny wpływ na samopoczucie i funkcjonowanie układu odporności. Doceniano również suplement za pozytywny wpływ na wygląd: wygładzenie skóry, poprawę jędrności, czy lepsze krążenie krwi.

Acai Berry Select oprócz stosowania go w celu wyszczuplenia sylwetki, wybierany jest jako suplement sprzyjający działaniom profilaktycznym w celu zachowania odpowiedniego zdrowia. W ten sposób wpływa pozytywnie na stan zdrowia i poprawia samopoczucie. Już od wielu lat.

Acai Berry Pure

Acai Berry Pure to kolejny suplement diety w formie tabletek, bardzo popularny w Wielkiej Brytanii i posiadający sporo zwolenników również w Polsce. Mający w składzie wyciąg z jagody Acai – owoców brazylijskiej palmy.

Podobnie jak wymienione wyżej produkty przyspiesza metabolizm, dodaje energii oraz pozytywnie wpływa na inne procesy zachodzące w organizmie. Jest bogatym źródłem fitoskładników, które wykazują działanie antyoksydacyjne: hamując rozwój komórek nowotworowych, wyróżniając się działaniem antybakteryjnym oraz obniżającym poziom złego cholesterolu.

W ten sposób Acai Berry w Polsce po raz kolejny pod postacią tego suplementu pomaga w zrzuceniu wagi, oczyszcza organizm z toksyn i pozytywnie wpływa na wygląd. Można ją również stosować dla poprawy sprawności witalnych i seksualnych. Wystarczy dwie do czterech kapsułek dziennie.

Acai Extreme

Acai Extreme to ekstremalna dawka odchudzających owoców o wyglądzie jagody, która wykazuje maksymalne korzyści ze stosowania suplementu w krótkim czasie. Dlatego dostępna jest pod nazwą Extreme, czyli preparatu o ekstremalnych korzyściach stosowania.

Poza najważniejszym składnikiem: Acai Berry, w składzie znajduje się: guarana, ekstrakt z zielonej herbaty, acetyl-la karnityna, chrom oraz magnez. W ten sposób Acai Extreme jeszcze skuteczniej może usuwać zbędne kalorie oraz dodawać energii potrzebnej do codziennych wyzwań. Dodatkowo zawartość magnezu i chromu, pierwiastków życia, pozwala pozytywnie poprawić wewnętrzne funkcjonowanie organizmu, zmniejszając ochotę na słodycze i podjadanie, mające poprawić humor.

Podobnie do innych wersji tabletek z acai zaleca się zażywanie od dwóch do czterech kapsułek Acai Berry Extreme, popijając sporą ilością wody. Na efekty trzeba poczekać kilka tygodni.

Który z preparatów zawierających acai wybierzesz? Masz swojego lidera? Do dzieła!

Powrót Zamów Teraz