Slimette - Najskuteczniejsze tabletki na odchudzanie

O mocy jagód Acai

Acai Berry Select - recenzja produktu

Acai Berry Select to jeden z pierwszych suplementów diety zawierający w składzie legendarną jagodę acai. Preparat szeroko stosowany i komentowany na całym świecie. Bestseller, po który z chęcią sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poprawiający wygląd sylwetki oraz pozytywnie wpływający na samopoczucie każdego dnia.

Przede wszystkim oryginalny skład

Na rynku jest wiele suplementów diety. Jednak nie wszystkie mają równie dobry skład oraz równie dobre opinie. Niestety nie brak również działań, które zaciemniają obraz sytuacji z powodu doskonałych technik podrabiania oryginalnych produktów. Suplementy diety sprzedaje się na aukcjach oraz dziwnie wyglądających stronach jako pełnowartościowe produkty, które po użyciu... okazują się nie działać. To w konsekwencji sprawia, że dany suplement diety ma skrajne opinie i trudno wyrobić sobie o nim zdanie, bez jego spróbowania.

Wniosek jest jeden: by ustrzec się podróbek warto kupować produkty u oficjalnego dystrybutora. Nawet jeśli miałyby być one kilka złotych droższe, to się to opłaca. Oszczędzanie poprzez kupowanie gorszej jakości produktów jest po prostu pozbawione sensu, a czasami może być wręcz niebezpieczne.

Co kryje skład Acai Berry Select?

Acai Berry Select to przede wszystkim jagoda acai, czyli owoc palmy amazońskiej, rosnącej w dorzeczu Amazonki. Jagoda acai wprowadziła świat nauki w zdumienie po opublikowaniu informacji o tym, że jest bogatym źródłem antyoksydantów. Dostarcza przeciwutleniaczy mających bardzo ważny wpływ na zdrowie i funkcjonowanie człowieka: przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu,wygładzających powierzchnię skóry oraz chroniących przed rozwojem groźnych chorób, na przykład nowotworów. Poza tym wpływ jagody acai na uczucie sytości, aktywizację metabolizmu oraz dodanie energii czyni ją złotą receptą na odchudzanie. To niezwykle silny owoc przyspieszający spalanie zbędnych kalorii oraz wprowadzający harmonię do organizmu.

Jagody acai w składzie to nie wszystko. Tabletki zawierają również wyciąg z zielonej herbaty, czyli również przeciwutleniacz, który aktywizuje metabolizm i pozwala na szybkie spalanie tłuszczu. Ma także pozytywny wpływ na pracę układu krwionośnego, poprawiając krążenie oraz pozytywnie wpływając na wygląd: zwłaszcza skóry, włosów i paznokci.

Trzecim równie ważnym składnikiem jest chrom, pierwiastek odpowiedzialny za dobre metabolizowanie glukozy we krwi oraz pozwalający ograniczyć nadmierną chęć spożywania słodyczy. Jego odpowiednia ilość jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania i zachowania równowagi metabolicznej.

Acai Berry Select to również kofeina, która dodaje energii i pozwala wytrwać w postanowieniu o zrzuceniu zbędnych kilogramów, mimo zniechęcenia wywołanego niedoborem kalorii oraz ograniczeniem w spożywaniu ulubionych potraw. Kofeina dodatkowo poprawia nastrój oraz wpływa na wytrzymałość podczas ćwiczeń. Dzięki niej można trenować dłużej i intensywniej.

L-teanina to największe zaskoczenie ostatnich lat. Liczne badania wskazują bowiem, że ten prosty składnik, pozyskiwany z liści herbaty zielonej i grzybów, ma bardzo ważne znaczenie w skuteczności terapii odchudzającej.

Podobny skład do Acai Berry Select ma Slimette, tabletki również zawierające jagodę acai, jednak dodatkowo wzbogacone w inne cenne składniki: zamiast krótko działającej kofeiny: dłużej oddziałującą guaranę, która nie wykazuje tylu skutków ubocznych, co kofeina. Ponadto ma jeszcze inne składniki: acetyl l-karnitynę oraz wyciąg z papryki Cayenne: substancje wspomagające odchudzanie oraz zwiększające tolerancję na wysiłek fizyczny.

Sposób zażywania

Suplementy diety mogą być pozytywnie odbierane, jeśli są wygodne w użytkowaniu. Acai Berry Select pod tym względem nie ma minusów. Wystarczą dwie kapsułki dziennie, by zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Zażywa się je również o takich porach, kiedy łatwiej o nich pamiętać. Pierwszą należy zażyć na 20 minut przed śniadaniem, popijając pigułkę sporą ilością wody, a drugą przed obiadem.

Ze względu na zawartość kofeiny tabletki nie powinny być zażywane przed snem. Najpóźniej można je przyjmować na pięć godzin przed pójściem spać.

O czym warto pamiętać?

Acai Berry Select oprócz niezwykłego w działaniu owocu acai ma również w składzie kofeinę. To właśnie ze względu na nią należy zachować ostrożność w spożywaniu kawy oraz innych napojów zawierających kofeinę. Zbyt duża ilość tej substancji może bowiem posiadać negatywny wpływ na zdrowie: powodować nerwowość, nadpobudliwość, bezsenność, czy przyspieszenie bicia serca.

Powrót Zamów Teraz